Skuteczna reklama w Google Ads

Masz Pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

wspierany przez:Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet tel. +48 12 294 14 10

REKLAMA W GOOGLE ZAKUPY - KAMPANIA PRODUKTOWA GOOGLE

W wyszukiwarce Google mamy okazję nie tylko promować się ze stroną swojego sklepu ale także najkrótszą drogą dotrzeć do klienta z konkretnymi produktami zawierającymi cenę produktu, cenę promocyjną czy cenę dostawy. Wystarczy przejść na Google Zakupy i mamy pełną ofertę produktów jakich szukałeś z różnych promujących się sklepów.

Google Merchant Center daje nam możliwość promowania naszych towarów sklepowych wraz z ich aktualną ceną, np. po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy kojarzącej się z Twoją branżą np.: „opony letnie” – wyświetli się nie tylko link do Twojego sklepu ale też konkretne produkty z ceną.

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie produktowe, pozwalające promować produkty z Twojego sklepu internetowego w Google Zakupy. Twoje produkty będą widoczne od razu w sieci wyszukiwania z nazwą, ze zdjęciem, z ceną i kosztem dostawy. Idealna forma reklamy produktów dostępnych w sprzedaży on-line.

FORMULARZ – BRIEF DO WYPEŁNIENIAJAK WYŚWIETLAJĄ SIĘ REKLAMY W USŁUDZE ADWORDS GOOGLE ZAKUPY?

Wpisz przykładowo w wyszukiwarkę frazę „opony letnie”. Po wyszukaniu w lewej części mamy widok na wyniki wyszukiwania w sieci Google Ads oraz wyniki wyszukiwania organicznego. Zakupy Google pokazują znalezione wyniki w prawej części wyszukiwarki.

Example google merchant - tire

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST KAMPANIA W GOOGLE ZAKUPY?

Z tej usługi może skorzystać każdy właściciel sklepu internetowego. Google Zakupy jest bezpośrednio powiązany z usługami Google Ads i w ramach tej usługi, poprzez konto w usłudze Google Merchant Center, zarządzana jest kampania.

Wystarczy odpowiednio generować pliki XML aby wszystkie Twoje produkty, zarówno stare jak i nowe, były automatycznie dodawane do kampanii. Usunięcie produktów ze sklepu może być również automatycznie usuwane z kampanii w Google Zakupy.

PŁACISZ
TYLKO ZA WYNIKI

Płacisz jedynie za kliknięcia w wyświetlony produkt, a tym samym za przejście klienta do Twojego sklepu do konkretnego produktu.

Dowolny budżet. Nie musisz wydawać od razu dużych kwot. Możesz przeznaczyć na budżet na kampanię dowolną kwotę. Nasi specjaliści zasugeruję jednak optymalną wielkość budżetu i długość trwania kampanii. Decyzję podejmujesz Ty.

Możesz promować w kampanii nieograniczoną liczbę produktów – Możemy promować jeden produkty bardziej niż inne.

ILE TO KOSZTUJE

how much logo red yellow
Nie pobieramy prowizji od łącznego miesięcznego budżetu, prowadzimy kampanię w stałej miesięcznej opłacie wynoszącej od 500 zł netto / miesiąc 
Zapewniasz środki na kampanię sam i bezpośrednio do Google

- przelewem bankowym lub za pomocą karty kredytowej.

Budżet możesz zmieniać w dowolnym okresie

Naszą prowizje opłacasz po zakończonym miesiącu, odroczonym przelewem z terminem 14 dni, na podstawie wystawionej przez nas faktury

Kampanię możesz w dowolnym momencie przerwać i wznowić,

Ważne byś nas powiadomił z jednodniowym wyprzedzeniem. Za usługi naszej agencji płacisz z dołu, przelewem z 14-dniowym terminem zapłaty.

SAM
KONTROLUJESZ WŁASNE WYDATKI