Skuteczna reklama w Google Ads

Masz Pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

wspierany przez:Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet tel. +48 12 294 14 10

Dzięki Google Ads, programowi do zarządzania reklamami online stworzonemu przez firmę Google, dotrzesz do nowych klientów i tym samym rozwiniesz swoją firmę. Google Ads oferuje wiele ciekawych kanałów, w których sam decydujesz o wydatkach na reklamę i w każdej chwili możesz wstrzymać działania związane z reklamą.

adwords logo red yellow

Skuteczna kampania reklamowa Google Ads

REKLAMA W WYSZUKIWARCE

 

Reklama wyświetlająca się w samej wyszukiwarce Google oraz u partnerów korzystających z tego silnika wyszukiwań np.: onet.pl, interia.pl czy gazeta.pl. Reklama wyświetla się jedynie poprzez dopasowane frazy kluczowe, pozwala dotrzeć do bardzo wyselekcjonowanych odbiorców, ale również do całych grup.

REKLAMA NA YOUTUBE

 

Reklama wyświetlana w serwisie YouTube w postaci statycznej grafiki lub filmu. Dociera do odpowiednio sprecyzowanej grupy docelowej, remarketing oraz behawioralna.

REKLAMA W GMAIL

 

Są to reklamy widoczne w skrzynkach odbiorczych użytkowników gmail.com. Po kliknięciu reklamy rozwijają się, ukazując całą reklamę w formie emaila, zawierającego grafikę, video oraz formularze.

REKLAMA W SIECI REKLAMOWEJ

 

To ponad dwa miliony witryn, filmów i aplikacji, w których możesz wyświetlać reklamy Google Ads w postaci tekstowej, graficznej, HTML 5, video, wyświetlane konkretnym odbiorcom, w konkretnym kontekście np. Sport, czy też w konkretnych lokalizacjach.

REKLAMA BEHAWIORALNA

 

Reklamy dopasowywane są do zainteresowań użytkowników sieci Google i wyświetlane są na dowolnych stronach. Google oferuje bardzo szerokie i dokładne listy konkretnych kategorii zainteresowań.

GOOGLE ZAKUPY

 

Kampanie produktowe, pozwalające promować produkty z Twojego sklepu internetowego w Google Zakupy. Twoje produkty będą widoczne od razu w sieci wyszukiwania z nazwą, ze zdjęciem, z ceną i kosztem dostawy. Idealna forma reklamy produktów dostępnych w sprzedaży on-line.

REMARKETING

 

Reklama tekstowa, graficzna lub HTML5 możliwa do pokazywania w sieci reklamowej Google Display Network, czyli na wszystkich stronach z reklamami Google, a także w wyszukiwarce (RLSA). Wyświetla się tym osobom, które odwiedziły już naszą stronę czy sklep internetowy. Idealna na reklamę, która może przypomnieć o produkcie, marce, usłudze.

 

FORMULARZ – BRIEF DO WYPEŁNIENIA

W RAMACH USŁUGI ZAPEWNIAMY

Analizę zapotrzebowań

– dokładnie analizujemy rynek i konkurencję, dobieramy odpowiednie narzędzia i budujemy plan kampanii. Przygotowujemy odpowiednią strukturę kampanii dobierając nieograniczoną ilość fraz kluczowych.

Pełna obsługa konta

– od założenia konta, stworzenia i prowadzenia kampanii po raporty i faktury z google. Nie musisz niczego pilnować, sami nadzorujemy wszystko....

Fachowa obsługa merytoryczna

– do Państwa dyspozycji oddajemy pełny zespół składający się z analityka i specjalistę Google Ads, grafików komputerowych, copywriterów. Zespół pełen doświadczeń, zaprojektuje i zbuduje skuteczną kampanię zarówno w wyszukiwarce jak i w sieci reklamowej

Monitorowanie, raportowanie

– co miesiąc, a na życzenie częściej, przesyłamy raporty z prowadzonych działań oraz raporty Google z prowadzonych kampanii. Dokładnie poznasz koszty i konwersje jakie generuje ruch do Twojej witryny internetowej w ramach prowadzonych przez nas działań.

Przejrzystość i uczciwość

– rozliczamy się jedynie za umowną prowizję za prowadzenie działań na koncie. Wszelkie koszty wynikające z generowanego ruchu są widoczne w raportach, bez dodatkowych doliczanych stawek.

Proponujemy prostą i czytelną umowę.

Sam decydujesz jaką kwotę wpłacasz na budżet dla Google, sam decydujesz jak długo ma trwać kampania i wreszcie sam decydujesz w którym momencie chcesz kampanię przerwać lub wznowić.

PŁACISZ
TYLKO ZA WYNIKI

Płacisz jedynie za kliknięcia w Twoją reklamę, a tym samym za przejście klienta pod wskazany adres internetowy lub zadzwoni na wskazany numer telefonu.

Dowolny budżet. Nie musisz wydawać od razu dużych kwot. Możesz przeznaczyć na budżet na kampanię dowolną kwotę. Nasi specjaliści zasugeruję jednak optymalną wielkość budżetu i długość trwania kampanii. Decyzję podejmujesz Ty.

Konkurencja nie wyklika Ci budżetu – Google Ads posiada odpowiednie zabezpieczenia przed takimi działaniami..

ILE TO KOSZTUJE

how much logo red yellow
Mamy dla Ciebie 3 pakiety usług dopasowanych do Twoich potrzeb, niezależnie od wysokości budżetu miesięcznego

Simple
Kampania w sieci wyszukiwania Google i partnerów.
Jednorazowa opłata konfiguracyjna                400 zł netto
Prowadzenie kampanii                          400 zł netto / miesiąc

Simple Plus
Zawiera wszystkie funkcje opcji  Simple i dodatkowo kampanie remarketingowe oraz kampanie w sieci reklamowej.
Jednorazowa opłata konfiguracyjna                500 zł netto
Prowadzenie kampanii                          500 zł netto / miesiąc

Advanced
Oprócz wszystkich funkcji z pakietu  Simple Plus dodatkowo zawiera reklamę w mediach społecznościowych, na YouTube oraz oferty sponsorowane w Gmailu.
Jednorazowa opłata konfiguracyjna                600 zł netto
Prowadzenie kampanii                          1000 zł  netto / miesiąc

Zapewniasz środki na kampanię sam i bezpośrednio do Google

- przelewem bankowym lub za pomocą karty kredytowej.

Budżet możesz zmieniać w dowolnym okresie

Naszą prowizje opłacasz po zakończonym miesiącu, odroczonym przelewem z terminem 14 dni, na podstawie wystawionej przez nas faktury

Kampanię możesz w dowolnym momencie przerwać i wznowić,

Ważne byś nas powiadomił z jednodniowym wyprzedzeniem. Za usługi naszej agencji płacisz z dołu, przelewem z 14-dniowym terminem zapłaty.

SAM
KONTROLUJESZ WŁASNE WYDATKI

ZAUFALI NAM